Služby

Služby

V případě zájmu o jakoukoliv námi nabízenou službu nás neváhejte kontaktovat. Rádi s Vámi probereme všechny Vaše požadavky.

Živé sochy

Herecké a mimické ztvárnění různých postav v originálních kostýmech. Jsou optickým tahačem k vašemu stánku, nezůstane jediný kolemjdoucí bez povšimnutí, naopak se budou všichni do jednoho u vašeho stánku chtít vyfotit.

Klauni balonkáři

klauni balonkáři foto

Balonkáři v tématických kostýmech klaunů, skřítků i na chůdách vytvoří pro Vaše ratolesti nejen zvířátka z balonků, ale třeba kytičku pro maminku a meč pro hry nezbedných kluků. Doporučujeme v kombinaci s animací malování na obličej pro zabavení dětí.

Chůdaři

Chůdaři Sinela

Nepřehlédnutelní dlouháni v pestrobarevných, pohádkových nebo retro kostýmech z období charlestonu vykouzlí úsměv u dětí i jejich doprovodu. Tato animace je vhodná na firemní večírky, veletrhy, jarmarky, trhy a v neposlední řadě promo akce s rozdáváním prospektů.

Facepainting

facepainting ukázka

Malování na obličej dle fantazie dětí i dospělých. Používáme profesionální barvy, spreje na vlasy a štrasové dekorace. Dle velikosti akce jsme schopni zajistit více facepainterů, kteří mohou pracovat současně. Malba zabere cca 5-10min. dle náročnosti, doporučujeme kombinovat s další animací klauni balonkáři a chůdaři.

Mimové

Herci v kostýmech mimů se pohybují volně mezi hosty, rozesmějí a zpestří program. Pomáhají i dalším účinkujícím vyburcovat velký potlesk, tanec a zábavu. Pro retro večírky mohou vyplnit uvítací prostory i jako mimické živé sochy navádějící do šatny a sálu.

Tattoo

Dočasné tetování v několika barevných variacích. Tetování je pouze dočasné, vydrží až tři dny. Na výběr z několika desítek šablon. Dle potřeby zajistíme více malířů pracujících současně, aplikace tetování je velmi rychlá, vhodná pro velké akce a festivaly. Potěší jak děti, tak dospělé.

Bodypainting show

bodypainting show ukázka

Polévání barvami před zraky diváků, modelky jsou zahaleny do tekoucích barev za doprovodu hudby. Akce je vhodná do interiéru i exteriéru. Barvy lze zvolit tématicky, ale přizpůsobit i do tmavých klubů za použití UV barev.

Bodypainting

bodypainting živé sochy

Malování na tělo topless modelek nebo také přes spodní prádlo doplněné o kostýmové dekorace. Bodyart modelka může být namalována před akcí nebo přímo před zraky diváků. Součástí malby je vždy profesionální vizáž a účes. Malba lze vytvořit dle zadání téma, loga, barev, atd… Modelky na Vaši akci můžeme zajistit.

UV bodypainting

Malba na obličej i tělo UV barvami. Malba se hodí do klubů i na večírky, kdy ozdobí třeba jen část obličeje nebo celé tělo hostesek a tanečnic. UV bodypainting lze doplnit o pestré uv kostýmy.

Speciální efekty make up

speciální efekty make up a triky

Tvorba umělých jizev, modřin, odřenin, krvácení. Zombie a halloween crazy make up. Zajistíme aby vaše hostesky byly opravdu hrozivé. Při větších akcích jsme schopni pracovat ve větším počtu např. halloween akce v klubech, zombie walk atd…

Fotokoutek

živé sochy fotokoutek

Už Vás nebaví klasické fotokoutky s klobouky a škraboškou, tak je oživte kostýmovými animátory. Pro pánskou společnost např. sexy hosteskami na téma padesát odstínů šedi, hororové stvoření z filmů Tima Burtona nebo pohádkovými postavičkami. Animátory lze zapojit i do celé akce k uvítání, poradenství, roznos nápojů…

Profesionální vizáž a účes

služba profesionální vizáž ukázka

Na firemní večírky a párty přichystáme tématicky hostesky, modelky na přehlídky i vaše hosty přímo v průběhu akce. Vytvoříme účesy i vizáž různých stylů, od společenských, přes retro až po punk.

Kostýmové a UV tanečnice

Sinela kostýmové a UV tanečnice

Pro vaše akce s DJ oživíme pódium o originální kostýmové tanečnice všech stylů, pro UV efekt dodáme i uv taneční ring a osvětlení. Tanečnice dodáme své nebo nachystáme vaše.

Kostýmové hostesky

Reprezentativní hostesky, které pomáhají vašemu týmu prodávat, zvyšovat zisk a postarají se o zákazníky. Kostýmové sexy nápojové hostesky do vašeho klubu. Dle vašich představ připravíme pro hostesky kostým, účes i vizáž.